zpět na seznam soutěží

Analýza hodnocení TOP soutěží

Tato aplikace slouží pro podrobnější zobrazení výsledků ze soutěží hodnocených systémem zejména JS 2.1 nebo JS 3.0 a byla vyvinuta ve spolupráci s Komisí sportovců.

MČR STT 2019 – Dospělí 2. 2. 2019, Praha

Finále

#
Umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango V. Waltz Slowfox Quickstep Suma
1. David ODSTRČIL / Tara BOHAK (#35)
Dvectis - DSP KOMETA BRNO 
9.0 8.5 8.75 8.75 8.75 8.75 8.75 61.25
2. Tomáš PŘIKRYL / Sanela LOS CHOVANCOVÁ (#43)
iDance Studio, z.s. 
8.5 6.75 8.25 8.25 8.25 8.25 8.5 56.75
3. Martin MESTEK / Anna STAREČKOVÁ (#32)
TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 
8.25 7.5 7.75 8.0 8.25 7.75 7.5 55.00
5. Daniel KECSKEMÉTI / Barbora FELLINGHAUEROVÁ (#20)
MZ Dance Team 
7.5 7.75 7.75 8.0 8.25 7.75 7.5 54.50
4. Štěpán DOSTÁL / Tereza ŠIMÁČKOVÁ (#7)
MZ Dance Team 
7.75 7.25 7.5 7.75 7.5 7.75 8.25 53.75
6. Oleg ZEMLYAKOV / Iva RIEDEROVÁ (#57)
STARLET BRNO TK OREL TELNICE 
7.5 7.0 7.0 7.75 7.25 7.5 7.0 51.00

3. kolo

#
Umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango V. Waltz Slowfox Quickstep Suma
1. David ODSTRČIL / Tara BOHAK (#35)
Dvectis - DSP KOMETA BRNO 
X X X X X 5.00
2. Tomáš PŘIKRYL / Sanela LOS CHOVANCOVÁ (#43)
iDance Studio, z.s. 
X X X X X 5.00
3. Martin MESTEK / Anna STAREČKOVÁ (#32)
TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 
X X X X X 5.00
4. Štěpán DOSTÁL / Tereza ŠIMÁČKOVÁ (#7)
MZ Dance Team 
X X X X X 5.00
7. Jiří KEJZAR / Barbora KOŠKOVÁ (#21)
MZ Dance Team 
- X X X X 4.00
5. Daniel KECSKEMÉTI / Barbora FELLINGHAUEROVÁ (#20)
MZ Dance Team 
X X X - - 3.00
6. Oleg ZEMLYAKOV / Iva RIEDEROVÁ (#57)
STARLET BRNO TK OREL TELNICE 
X - - X - 2.00
8. Jan METLICKÝ / Ela KASALOVÁ (#33)
Dvectis - DSP KOMETA BRNO 
- - - - X 1.00
9. Roman PECHA / Anna BANKOVÁ (#39)
TK OLYMP OLOMOUC 
- - - - - 0.00
10. Vít DOMORÁD / Simona TEJCOVÁ (#6)
COOL DANCE 
- - - - - 0.00
11.- 12. Jiří JALŮVKA / Natálie VÝDUCHOVÁ (#16)
TK FORTUNA ZLÍN z.s. 
- - - - - 0.00
11.- 12. Jan MUSAL / Jana KUKUČOVÁ (#34)
MZ Dance Team 
- - - - - 0.00

2. kolo

#
Umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango V. Waltz Slowfox Quickstep Suma
1. David ODSTRČIL / Tara BOHAK (#35)
Dvectis - DSP KOMETA BRNO 
X X X X X 5.00
2. Tomáš PŘIKRYL / Sanela LOS CHOVANCOVÁ (#43)
iDance Studio, z.s. 
X X X X X 5.00
3. Martin MESTEK / Anna STAREČKOVÁ (#32)
TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 
X X X X X 5.00
4. Štěpán DOSTÁL / Tereza ŠIMÁČKOVÁ (#7)
MZ Dance Team 
X X X X X 5.00
5. Daniel KECSKEMÉTI / Barbora FELLINGHAUEROVÁ (#20)
MZ Dance Team 
X X X X X 5.00
6. Oleg ZEMLYAKOV / Iva RIEDEROVÁ (#57)
STARLET BRNO TK OREL TELNICE 
X X X X X 5.00
8. Jan METLICKÝ / Ela KASALOVÁ (#33)
Dvectis - DSP KOMETA BRNO 
X X X X X 5.00
10. Vít DOMORÁD / Simona TEJCOVÁ (#6)
COOL DANCE 
X X X X X 5.00
7. Jiří KEJZAR / Barbora KOŠKOVÁ (#21)
MZ Dance Team 
X X X X - 4.00
11.- 12. Jiří JALŮVKA / Natálie VÝDUCHOVÁ (#16)
TK FORTUNA ZLÍN z.s. 
X X - - X 3.00
20. Karel VLACH / Barbora NĚMCOVÁ (#53)
iDance Studio, z.s. 
- X X - X 3.00
14.- 15. Martin PAULÍNY / Kateřina ČÁKOROVÁ (#38)
TK ASTRA PRAHA 
X - - X - 2.00
16.- 18. Tomáš TUREK / Tereza BEZPALCOVÁ (#51)
STK PRAHA 
- - X X - 2.00
19. Martin VIKA / Zdeňka VOJTÍKOVÁ (#52)
Taneční škola Hes, o.s. 
X - - X - 2.00
13. Robin ONDRÁČEK / Tereza JENDRULKOVÁ (#36)
Dvectis - DSP KOMETA BRNO 
- X - - - 1.00
14.- 15. Vilém ŠÍR / Hana Anna ŠIŠKOVÁ (#49)
TK OLYMP OLOMOUC 
- - - - X 1.00
16.- 18. Tomáš RADA / Eliška HORÁKOVÁ (#44)
Dvectis - DSP KOMETA BRNO 
- - X - - 1.00
21.- 22. Robert PĚNKAVA / Mariana DREKSLEROVÁ (#40)
Taneční škola Hes, o.s. 
- - - - X 1.00
9. Roman PECHA / Anna BANKOVÁ (#39)
TK OLYMP OLOMOUC 
- - - - - 0.00
11.- 12. Jan MUSAL / Jana KUKUČOVÁ (#34)
MZ Dance Team 
- - - - - 0.00
16.- 18. Petr LIŠKA / Žaneta BRIZGALOVÁ (#27)
Dvectis - DSP KOMETA BRNO 
- - - - - 0.00
21.- 22. Jan BABINEC / Zuzana SEDMÁKOVÁ (#1)
STARLET BRNO TK OREL TELNICE 
- - - - - 0.00
23. Martin BENÝŠEK / Martina MAŇÁSKOVÁ (#3)
MZ Dance Team 
- - - - - 0.00
24. Matěj JANÁK / Anna KRÁTKÁ (#17)
TK CHVALETICE z.s. 
- - - - - 0.00

1. kolo

#
Umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango V. Waltz Slowfox Quickstep Suma
5. Daniel KECSKEMÉTI / Barbora FELLINGHAUEROVÁ (#20)
MZ Dance Team 
X X X X X 5.00
8. Jan METLICKÝ / Ela KASALOVÁ (#33)
Dvectis - DSP KOMETA BRNO 
X X X X X 5.00
11.- 12. Jiří JALŮVKA / Natálie VÝDUCHOVÁ (#16)
TK FORTUNA ZLÍN z.s. 
X X X X X 5.00
11.- 12. Jan MUSAL / Jana KUKUČOVÁ (#34)
MZ Dance Team 
X X X X X 5.00
14.- 15. Martin PAULÍNY / Kateřina ČÁKOROVÁ (#38)
TK ASTRA PRAHA 
X X X X X 5.00
24. Matěj JANÁK / Anna KRÁTKÁ (#17)
TK CHVALETICE z.s. 
X X X X X 5.00
4. Štěpán DOSTÁL / Tereza ŠIMÁČKOVÁ (#7)
MZ Dance Team 
- X X X X 4.00
9. Roman PECHA / Anna BANKOVÁ (#39)
TK OLYMP OLOMOUC 
X X X - X 4.00
13. Robin ONDRÁČEK / Tereza JENDRULKOVÁ (#36)
Dvectis - DSP KOMETA BRNO 
X X - X X 4.00
14.- 15. Vilém ŠÍR / Hana Anna ŠIŠKOVÁ (#49)
TK OLYMP OLOMOUC 
X - X X X 4.00
16.- 18. Petr LIŠKA / Žaneta BRIZGALOVÁ (#27)
Dvectis - DSP KOMETA BRNO 
X X - X X 4.00
20. Karel VLACH / Barbora NĚMCOVÁ (#53)
iDance Studio, z.s. 
X X X - X 4.00
21.- 22. Robert PĚNKAVA / Mariana DREKSLEROVÁ (#40)
Taneční škola Hes, o.s. 
X X - X X 4.00
27. Matěj KUTÁLEK / Michaela BUBENÍČKOVÁ (#26)
Infinity Dance Team 
X X X X - 4.00
34.- 35. Dmitrijs ZUJEVS / Aneta KOUŘILOVÁ (#58)
TK OLYMP OLOMOUC 
- X X X X 4.00
16.- 18. Tomáš RADA / Eliška HORÁKOVÁ (#44)
Dvectis - DSP KOMETA BRNO 
X - X - X 3.00
19. Martin VIKA / Zdeňka VOJTÍKOVÁ (#52)
Taneční škola Hes, o.s. 
X - - X X 3.00
31.- 32. Matyáš PAULÍK / Veronika WOLFOVÁ (#37)
TK FORTUNA ZLÍN z.s. 
X X - X - 3.00
41.- 42. Matěj SVOBODA / Alina KOZAR (#47)
TK DanceTime 
- - X X X 3.00
16.- 18. Tomáš TUREK / Tereza BEZPALCOVÁ (#51)
STK PRAHA 
- X X - - 2.00
23. Martin BENÝŠEK / Martina MAŇÁSKOVÁ (#3)
MZ Dance Team 
- X X - - 2.00
38.- 40. Robin MATĚJKA / Nicol CUPALOVÁ (#31)
Infinity Dance Team 
X - - X - 2.00
26. Tomáš FÁBERA / Yulia SOROKOLIT (#8)
TK MAESTRO 
- - - X - 1.00
28. Filip WOZAR / Denisa ZAORALOVÁ (#56)
STARLET BRNO TK OREL TELNICE 
X - - - - 1.00
29.- 30. Martin ČECH / Kateřina ČECHOVÁ (#5)
TK SPARTA PRAHA 
- X - - - 1.00
29.- 30. Adam JAKUBČÍK / Michaela ŠVÁBENICKÁ (#15)
MZ Dance Team 
- - - - X 1.00
36.- 37. Jakub FLORIAN / Veronika HEGROVÁ (#9)
Dvectis - DSP KOMETA BRNO 
- - X - - 1.00
38.- 40. Daniel MAKOVEC / Michaela BOROVKOVÁ (#29)
MZ Dance Team 
- - X - - 1.00
21.- 22. Jan BABINEC / Zuzana SEDMÁKOVÁ (#1)
STARLET BRNO TK OREL TELNICE 
- - - - - 0.00
25. Ondřej PIŇOS / Tereza STEPAKOVÁ (#42)
Dvectis - DSP KOMETA BRNO 
- - - - - 0.00
31.- 32. Michal KLADRUBSKÝ / Helena BŘEZINOVÁ (#23)
TŠ Standardklub Praha 
- - - - - 0.00
33. Tomáš LUDMA / Emanuela KAUCKÁ (#28)
COOL DANCE 
- - - - - 0.00
34.- 35. Kevin FRANZKI / Lenka JEDLIČKOVÁ (#10)
DANZA BRNO 
- - - - - 0.00
36.- 37. Filip SABOL / Anastasia EREMENKO (#46)
TK ASTRA PRAHA 
- - - - - 0.00
38.- 40. Timofey BUSHUEV / Veronika HRUBÁ (#4)
MZ Dance Team 
- - - - - 0.00
41.- 42. Luděk HOŘENÍ / Silvie SKALICKÁ (#14)
TK SPARTA PRAHA 
- - - - - 0.00
43. Andrej ŠIMKO / Marcela ŠMRHOVÁ (#48)
TK SPARTA PRAHA 
- - - - - 0.00
44. Aleš KAŠPAR / Michaela SOFKOVÁ (#19)
TK SPARTA PRAHA 
- - - - - 0.00
45.- 46. Petr KIESEL / Nikola MIKESKOVÁ (#22)
Dvectis - DSP KOMETA BRNO 
- - - - - 0.00
45.- 46. Michal ŽALOUDEK / Daria PODSHIVALOVA (#59)
TK MAESTRO 
- - - - - 0.00
47.- 48. Miroslav FRIDRICH / Hedvika FRIDRICHOVÁ (#11)
DANCE STUDIO OSTRAVA 
- - - - - 0.00
47.- 48. Tomáš HNILICA / Michaela PATÁKOVÁ (#13)
Dance Studio Starlight, z.s. 
- - - - - 0.00