zpět na seznam soutěží

Analýza soutěže Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou – TL-Dospělí-STT 28. 10. 2018

Porota

Bartuněk Petr,CZFencak Zdenek,CZGebert Marcel,CZHenzély Igor,CZHoráček Petr,SVKHorník Miroslav,CZKopečný Jiří,CZKrtička Jaroslav,CZNováček Dobromil,CZŘeřábek Zdeněk,CZŠevčík Jiří,CZTománek Jan,CZTřeštiková Andrea,CZ

 

Bartuněk Petr,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
2 2 6 2 2 14.00
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
3 3 2 3 4 15.00
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
4 4 3 4 3 18.00
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
6 5 4 5 6 26.00
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
5 6 5 6 5 27.00
Fencak Zdenek,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
3 2 3 2 4 14.00
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
2 3 4 3 3 15.00
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
4 4 5 4 2 19.00
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
6 6 2 6 5 25.00
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
5 5 6 5 6 27.00
Gebert Marcel,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
3 3 3 3 3 15.00
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
4 5 5 4 4 22.00
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
5 4 4 5 5 23.00
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
6 6 6 6 6 30.00
Henzély Igor,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
3 3 3 3 3 15.00
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
4 4 4 4 5 21.00
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
6 5 6 5 4 26.00
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
5 6 5 6 6 28.00
Horáček Petr,SVK
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
3 3 4 3 4 17.00
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
5 4 3 4 3 19.00
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
4 5 6 5 5 25.00
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
6 6 5 6 6 29.00
Horník Miroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
2 2 3 2 2 11.00
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
3 3 2 3 3 14.00
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
5 5 4 4 4 22.00
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
4 4 5 5 5 23.00
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
6 6 6 6 6 30.00
Kopečný Jiří,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
4 4 3 3 3 17.00
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
3 3 5 4 5 20.00
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
5 5 4 5 4 23.00
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
6 6 6 6 6 30.00
Krtička Jaroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
3 3 3 3 3 15.00
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
4 4 6 4 5 23.00
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
6 5 4 6 4 25.00
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
5 6 5 5 6 27.00
Nováček Dobromil,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
3 2 2 3 2 12.00
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
2 3 3 2 3 13.00
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
4 5 4 5 4 22.00
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
5 4 5 4 5 23.00
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
6 6 6 6 6 30.00
Řeřábek Zdeněk,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
2 2 3 2 2 11.00
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
4 3 2 3 3 15.00
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
3 4 4 4 4 19.00
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
5 5 5 5 5 25.00
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
6 6 6 6 6 30.00
Ševčík Jiří,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
2 3 3 2 3 13.00
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
4 2 2 3 4 15.00
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
3 4 5 4 2 18.00
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
6 5 4 5 5 25.00
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
5 6 6 6 6 29.00
Tománek Jan,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
3 5 3 3 3 17.00
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
4 3 6 4 4 21.00
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
6 4 5 5 5 25.00
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
5 6 4 6 6 27.00
Třeštiková Andrea,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
3 3 3 3 5 17.00
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
5 4 4 4 3 20.00
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
4 5 5 5 4 23.00
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
6 6 6 6 6 30.00

Finále

Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
4 4 3 3 3 17.00
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
3 3 5 4 5 20.00
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
5 5 4 5 4 23.00
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
6 6 6 6 6 30.00

3. kolo

Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
13 13 13 13 12 64.00
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
12 12 13 13 13 63.00
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
12 13 11 12 12 60.00
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
13 12 11 11 10 57.00
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
11 11 11 10 13 56.00
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
5 4 6 4 5 24.00
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
4 3 4 5 3 19.00
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
4 3 3 4 3 17.00
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 3 3 3 4 14.00
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 3 0 1 1 6.00
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 0 2 1 1 5.00

2. kolo

Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
13 13 13 13 13 65.00
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
13 13 13 13 13 65.00
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
13 13 12 13 13 64.00
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
13 13 12 13 13 64.00
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
13 12 12 13 12 62.00
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
9 7 10 10 10 46.00
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
10 8 7 10 11 46.00
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
9 11 6 9 9 44.00
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
9 8 8 9 8 42.00
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
10 8 9 7 6 40.00
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
7 8 7 9 8 39.00
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
6 6 7 6 8 33.00
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
5 6 9 5 7 32.00
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
5 8 7 4 2 26.00
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
5 3 8 4 4 24.00
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
4 6 4 4 6 24.00
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
5 5 4 3 4 21.00
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
3 5 4 5 2 19.00
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
2 1 2 2 3 10.00
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
0 2 1 2 2 7.00
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
1 0 1 2 1 5.00
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 0 0 0 1 2.00
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
0 0 0 0 0 0.00

1. kolo

Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
13 13 13 13 13 65.00
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
13 13 13 13 13 65.00
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
13 13 13 13 13 65.00
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
13 13 13 12 13 64.00
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
13 13 13 12 13 64.00
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
12 12 13 13 13 63.00
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
12 13 13 12 13 63.00
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
12 12 13 13 13 63.00
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
13 13 12 13 11 62.00
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
12 11 12 13 13 61.00
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
13 12 11 13 12 61.00
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
10 12 13 10 13 58.00
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
10 11 10 12 12 55.00
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
9 13 10 12 10 54.00
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
11 9 11 10 13 54.00
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
10 10 11 10 10 51.00
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
10 12 11 10 7 50.00
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
8 10 11 9 10 48.00
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
10 9 9 9 10 47.00
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
10 11 9 7 9 46.00
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
9 10 6 7 8 40.00
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
8 7 10 8 7 40.00
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
6 9 7 6 6 34.00
24 Vlk Jan & Vlková Eliška (#81)
Dance Studio Starlight (CZ)
4 7 5 8 6 30.00
25 Korec Tomáš & Ladýřová Karolína (#74)
TK Sparta Praha (CZ)
3 4 8 5 7 27.00
26 Vojtěšek Daniel & Trutnová Karolína (#122)
TK Starlet Brno (CZ)
3 4 4 9 6 26.00
27 Slovák Daniel & Linhová Kristýna (#66)
KST Silueta Praha (CZ)
4 5 4 6 5 24.00
28 Zeman Jan & Jurášková Kateřina (#78)
TK Maestro (CZ)
4 3 5 7 4 23.00
29 Franzki Kevin & Jedličková Lenka (#84)
Danza Brno (CZ)
6 5 5 4 2 22.00
30 Kašpar Aleš & Sofková Michaela (#60)
TK Sparta Praha (CZ)
6 4 2 3 6 21.00
31 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#124)
TK Koškovi Liberec (CZ)
7 3 2 5 3 20.00
32 Fridrich Miroslav & Fridrichová Hedvika (#79)
Dance studio Ostrava (CZ)
6 1 3 1 2 13.00
33 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#136)
TK Starlet Brno (CZ)
4 1 1 1 3 10.00
34 Piesche Filip & Hadrovská Adéla (#141)
Altadance Sport (CZ)
1 1 2 0 0 4.00
35 Vyhňák Antonín & Brandejsová Jana (#68)
KAT Zbraslav (CZ)
1 0 1 0 0 2.00

Hodnocení za 3. kolo

Porota

Bartuněk Petr,CZFencak Zdenek,CZGebert Marcel,CZHenzély Igor,CZHoráček Petr,SVKHorník Miroslav,CZKopečný Jiří,CZKrtička Jaroslav,CZNováček Dobromil,CZŘeřábek Zdeněk,CZŠevčík Jiří,CZTománek Jan,CZTřeštiková Andrea,CZ

 

Bartuněk Petr,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
0 1 1 1 1 4
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 0 1 0 0 2
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 0 0 0 2
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 1 1
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 1 0 1
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
Fencak Zdenek,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
0 1 1 0 1 3
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 0 0 3
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 1 1 2
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 0 0 1 0 2
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
Gebert Marcel,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
Henzély Igor,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 0 1 4
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
0 1 1 1 1 4
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 0 1 0 1 3
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 0 1 0 3
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
0 0 0 1 0 1
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
Horáček Petr,SVK
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 0 1 4
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 0 1 1 0 3
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 1 0 1 1 3
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 0 0 0
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
Horník Miroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 0 4
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 0 0 0 1 1
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 0 0 0
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
Kopečný Jiří,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 0 1 1 4
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
0 1 1 1 1 4
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 0 1 4
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 0 1 4
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 1 1 0 2
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 0 0 0 0 1
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 0 0 1 0 1
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
Krtička Jaroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 0 1 1 1 4
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 1 1 1 1 4
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 0 1 0 3
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 0 0 1 3
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
0 0 1 0 0 1
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
Nováček Dobromil,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
1 1 0 1 0 3
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 1 0 1 2
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 0 0 0
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 0 0 0 0 0
Řeřábek Zdeněk,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
Ševčík Jiří,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 0 1 1 4
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 0 1 4
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
0 0 1 0 0 1
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 1 0 1
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
Tománek Jan,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 0 4
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 1 1
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
Třeštiková Andrea,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 1 1 1 1 4
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
1 0 1 1 1 4
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 1 0 0 0 1
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 0 0 0 0 1
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 0 0 0
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 0 0 0 0 0

Hodnocení za 2. kolo

Porota

Bartuněk Petr,CZFencak Zdenek,CZGebert Marcel,CZHenzély Igor,CZHoráček Petr,SVKHorník Miroslav,CZKopečný Jiří,CZKrtička Jaroslav,CZNováček Dobromil,CZŘeřábek Zdeněk,CZŠevčík Jiří,CZTománek Jan,CZTřeštiková Andrea,CZ

 

Bartuněk Petr,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 0 1 1 1 4
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 0 1 1 4
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
0 1 1 1 0 3
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 1 1 2
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
1 0 1 0 0 2
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
1 0 0 0 1 2
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
0 0 1 0 0 1
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 1 0 0 0 1
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
0 1 0 0 0 1
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
0 0 0 0 0 0
Fencak Zdenek,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 0 1 1 4
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
0 1 1 1 1 4
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 0 0 0 0 1
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 1 0 0 1
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
0 0 0 0 0 0
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 0 0 0 0 0
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
0 0 0 0 0 0
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
0 0 0 0 0 0
Gebert Marcel,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 1 1 1 1 4
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
0 1 1 1 1 4
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 0 1 0 0 2
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
0 1 0 1 0 2
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
1 0 0 0 0 1
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 0 0 0 0 1
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
0 0 0 0 1 1
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 0 0 0
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
0 0 0 0 0 0
Henzély Igor,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 1 1 1 1 4
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
1 0 1 1 0 3
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
1 1 1 0 0 3
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 1 1 1 3
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 0 0 0 1 2
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
0 1 0 1 0 2
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
0 1 0 0 0 1
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 1 1
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 0 0 0 0 1
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
0 0 0 0 0 0
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
0 0 0 0 0 0
Horáček Petr,SVK
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 0 1 0 1 3
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 0 0 1 1 3
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 0 0 1 3
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
0 1 1 1 0 3
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
0 0 0 1 0 1
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 1 0 0 0 1
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 1 0 0 1
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
0 0 0 0 0 0
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
0 0 0 0 0 0
Horník Miroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 0 1 1 4
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 0 1 1 4
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 1 1 1 1 4
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 0 4
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
1 1 1 0 0 3
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
1 0 1 0 1 3
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 0 0 0 2
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
0 0 1 1 0 2
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 1 1 2
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
0 0 1 0 1 2
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 0 0 0 0 0
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
0 0 0 0 0 0
Kopečný Jiří,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 0 1 1 4
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 0 1 1 4
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
0 1 1 1 1 4
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 0 1 1 4
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 0 1 1 4
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 1 1 1 1 4
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
1 0 1 1 1 4
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 0 1 1 0 3
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 0 0 3
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 0 0 3
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 1 0 1 2
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
0 1 1 0 0 2
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
1 0 1 0 0 2
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 1 1 2
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 0 0 0
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
0 0 0 0 0 0
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 0 0 0
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
0 0 0 0 0 0
Krtička Jaroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 1 1 5
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 0 1 1 1 4
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 0 0 1 3
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
1 0 1 0 1 3
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
0 1 0 1 0 2
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
0 1 0 1 0 2
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
0 0 1 0 0 1
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 0 0 0
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
0 0 0 0 0 0
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
0 0 0 0 0 0
Nováček Dobromil,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 1 0 1 1 3
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 1 1 0 0 2
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
0 0 1 1 0 2
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 0 0 0 0 1
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
0 0 0 0 1 1
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 0 0 0 0 1
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
0 0 0 0 0 0
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 0 0 0 0 0
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
0 0 0 0 0 0
Řeřábek Zdeněk,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
1 1 1 0 1 4
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
1 0 0 1 1 3
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 1 1 1 0 3
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 0 0 1 1 3
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
1 1 1 0 0 3
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 1 1 2
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 1 0 0 0 1
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
0 0 1 0 0 1
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
0 0 0 0 0 0
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
0 0 0 0 0 0
Ševčík Jiří,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 0 1 1 4
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 0 1 1 0 3
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
0 1 1 1 0 3
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 1 0 0 1
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 0 0 0 0 1
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
0 1 0 0 0 1
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 0 0 0 1 1
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 1 1
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
0 0 0 0 0 0
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
0 0 0 0 0 0
Tománek Jan,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
1 1 0 1 0 3
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
0 1 1 0 0 2
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
1 0 1 0 0 2
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 0 0 0 1 1
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 0 0 1 1
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
0 0 0 1 0 1
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
0 0 0 0 0 0
Třeštiková Andrea,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 0 1 1 1 4
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 1 0 4
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
1 1 1 0 0 3
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
0 1 0 1 1 3
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 0 1 1
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
0 0 0 0 0 0

Hodnocení za 1. kolo

Porota

Bartuněk Petr,CZFencak Zdenek,CZGebert Marcel,CZHenzély Igor,CZHoráček Petr,SVKHorník Miroslav,CZKopečný Jiří,CZKrtička Jaroslav,CZNováček Dobromil,CZŘeřábek Zdeněk,CZŠevčík Jiří,CZTománek Jan,CZTřeštiková Andrea,CZ

 

Bartuněk Petr,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 1 1 5
29 Franzki Kevin & Jedličková Lenka (#84)
Danza Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 0 4
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 0 4
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
1 1 0 1 1 4
26 Vojtěšek Daniel & Trutnová Karolína (#122)
TK Starlet Brno (CZ)
1 1 0 1 1 4
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 0 0 3
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
0 1 1 0 1 3
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 0 0 1 3
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
1 0 1 0 1 3
24 Vlk Jan & Vlková Eliška (#81)
Dance Studio Starlight (CZ)
0 0 1 1 1 3
25 Korec Tomáš & Ladýřová Karolína (#74)
TK Sparta Praha (CZ)
0 1 1 0 1 3
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 1 1 2
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
0 0 1 1 0 2
28 Zeman Jan & Jurášková Kateřina (#78)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 1 1 2
30 Kašpar Aleš & Sofková Michaela (#60)
TK Sparta Praha (CZ)
1 1 0 0 0 2
27 Slovák Daniel & Linhová Kristýna (#66)
KST Silueta Praha (CZ)
0 0 1 0 0 1
31 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#124)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 0 0 1 0 1
33 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#136)
TK Starlet Brno (CZ)
1 0 0 0 0 1
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
32 Fridrich Miroslav & Fridrichová Hedvika (#79)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 0 0 0
34 Piesche Filip & Hadrovská Adéla (#141)
Altadance Sport (CZ)
0 0 0 0 0 0
35 Vyhňák Antonín & Brandejsová Jana (#68)
KAT Zbraslav (CZ)
0 0 0 0 0 0
Fencak Zdenek,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 0 4
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
1 1 0 1 1 4
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
1 1 0 1 1 4
26 Vojtěšek Daniel & Trutnová Karolína (#122)
TK Starlet Brno (CZ)
1 1 1 1 0 4
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 1 1 0 1 3
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
0 1 1 0 1 3
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 1 1 1 0 3
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
1 1 0 0 1 3
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
1 0 1 0 1 3
29 Franzki Kevin & Jedličková Lenka (#84)
Danza Brno (CZ)
1 1 1 0 0 3
32 Fridrich Miroslav & Fridrichová Hedvika (#79)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 0 0 1 1 3
33 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#136)
TK Starlet Brno (CZ)
1 0 1 0 1 3
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 1 1 0 2
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
0 0 1 1 0 2
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 1 0 1 2
24 Vlk Jan & Vlková Eliška (#81)
Dance Studio Starlight (CZ)
1 1 0 0 0 2
27 Slovák Daniel & Linhová Kristýna (#66)
KST Silueta Praha (CZ)
0 0 0 1 1 2
31 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#124)
TK Koškovi Liberec (CZ)
1 0 0 1 0 2
25 Korec Tomáš & Ladýřová Karolína (#74)
TK Sparta Praha (CZ)
0 1 0 0 0 1
28 Zeman Jan & Jurášková Kateřina (#78)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 1 0 1
30 Kašpar Aleš & Sofková Michaela (#60)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 0 0 1 1
34 Piesche Filip & Hadrovská Adéla (#141)
Altadance Sport (CZ)
0 0 0 0 0 0
35 Vyhňák Antonín & Brandejsová Jana (#68)
KAT Zbraslav (CZ)
0 0 0 0 0 0
Gebert Marcel,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 1 1 5
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
1 1 1 1 1 5
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
1 1 1 1 1 5
25 Korec Tomáš & Ladýřová Karolína (#74)
TK Sparta Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
30 Kašpar Aleš & Sofková Michaela (#60)
TK Sparta Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
1 1 0 1 0 3
27 Slovák Daniel & Linhová Kristýna (#66)
KST Silueta Praha (CZ)
0 0 1 1 1 3
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 1 1 2
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
1 0 0 0 1 2
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
0 1 1 0 0 2
26 Vojtěšek Daniel & Trutnová Karolína (#122)
TK Starlet Brno (CZ)
0 1 0 0 0 1
29 Franzki Kevin & Jedličková Lenka (#84)
Danza Brno (CZ)
0 0 1 0 0 1
33 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#136)
TK Starlet Brno (CZ)
1 0 0 0 0 1
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 0 0 0
24 Vlk Jan & Vlková Eliška (#81)
Dance Studio Starlight (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 Zeman Jan & Jurášková Kateřina (#78)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 0 0 0
31 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#124)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 0 0 0 0 0
32 Fridrich Miroslav & Fridrichová Hedvika (#79)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 0 0 0
34 Piesche Filip & Hadrovská Adéla (#141)
Altadance Sport (CZ)
0 0 0 0 0 0
35 Vyhňák Antonín & Brandejsová Jana (#68)
KAT Zbraslav (CZ)
0 0 0 0 0 0
Henzély Igor,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 1 1 5
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
1 1 1 0 1 4
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 1 1 1 1 4
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
0 1 1 1 1 4
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
1 1 0 1 1 4
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
1 0 1 1 1 4
26 Vojtěšek Daniel & Trutnová Karolína (#122)
TK Starlet Brno (CZ)
0 1 1 1 1 4
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
1 0 0 1 1 3
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
1 1 1 0 0 3
24 Vlk Jan & Vlková Eliška (#81)
Dance Studio Starlight (CZ)
0 1 1 1 0 3
25 Korec Tomáš & Ladýřová Karolína (#74)
TK Sparta Praha (CZ)
1 0 1 0 1 3
27 Slovák Daniel & Linhová Kristýna (#66)
KST Silueta Praha (CZ)
1 1 0 0 0 2
28 Zeman Jan & Jurášková Kateřina (#78)
TK Maestro (CZ)
1 0 0 1 0 2
30 Kašpar Aleš & Sofková Michaela (#60)
TK Sparta Praha (CZ)
1 0 0 0 1 2
33 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#136)
TK Starlet Brno (CZ)
0 1 0 0 1 2
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 1 0 1
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 1 0 0 0 1
29 Franzki Kevin & Jedličková Lenka (#84)
Danza Brno (CZ)
0 0 0 1 0 1
31 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#124)
TK Koškovi Liberec (CZ)
1 0 0 0 0 1
34 Piesche Filip & Hadrovská Adéla (#141)
Altadance Sport (CZ)
0 0 1 0 0 1
35 Vyhňák Antonín & Brandejsová Jana (#68)
KAT Zbraslav (CZ)
0 0 1 0 0 1
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
32 Fridrich Miroslav & Fridrichová Hedvika (#79)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 0 0 0
Horáček Petr,SVK
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
24 Vlk Jan & Vlková Eliška (#81)
Dance Studio Starlight (CZ)
1 1 1 1 1 5
29 Franzki Kevin & Jedličková Lenka (#84)
Danza Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
0 1 1 1 1 4
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
0 1 1 1 1 4
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 0 1 1 4
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 0 1 4
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 0 0 1 3
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
1 0 1 1 0 3
26 Vojtěšek Daniel & Trutnová Karolína (#122)
TK Starlet Brno (CZ)
1 0 0 1 1 3
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 1 1 0 2
27 Slovák Daniel & Linhová Kristýna (#66)
KST Silueta Praha (CZ)
1 1 0 0 0 2
30 Kašpar Aleš & Sofková Michaela (#60)
TK Sparta Praha (CZ)
0 1 1 0 0 2
25 Korec Tomáš & Ladýřová Karolína (#74)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 1 0 0 1
31 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#124)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 0 0 1 0 1
32 Fridrich Miroslav & Fridrichová Hedvika (#79)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 0 0 0 0 1
33 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#136)
TK Starlet Brno (CZ)
0 0 0 0 1 1
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
0 0 0 0 0 0
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 Zeman Jan & Jurášková Kateřina (#78)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 0 0 0
34 Piesche Filip & Hadrovská Adéla (#141)
Altadance Sport (CZ)
0 0 0 0 0 0
35 Vyhňák Antonín & Brandejsová Jana (#68)
KAT Zbraslav (CZ)
0 0 0 0 0 0
Horník Miroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
1 1 1 1 1 5
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 0 1 0 3
26 Vojtěšek Daniel & Trutnová Karolína (#122)
TK Starlet Brno (CZ)
0 0 1 1 1 3
27 Slovák Daniel & Linhová Kristýna (#66)
KST Silueta Praha (CZ)
0 0 1 1 1 3
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 0 0 0 2
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
1 1 0 0 0 2
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 0 0 1 1 2
24 Vlk Jan & Vlková Eliška (#81)
Dance Studio Starlight (CZ)
0 1 0 0 1 2
28 Zeman Jan & Jurášková Kateřina (#78)
TK Maestro (CZ)
0 0 1 1 0 2
29 Franzki Kevin & Jedličková Lenka (#84)
Danza Brno (CZ)
1 0 1 0 0 2
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
0 1 0 0 0 1
30 Kašpar Aleš & Sofková Michaela (#60)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 0 0 1 1
31 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#124)
TK Koškovi Liberec (CZ)
1 0 0 0 0 1
32 Fridrich Miroslav & Fridrichová Hedvika (#79)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 1 0 0 1
25 Korec Tomáš & Ladýřová Karolína (#74)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
33 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#136)
TK Starlet Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
34 Piesche Filip & Hadrovská Adéla (#141)
Altadance Sport (CZ)
0 0 0 0 0 0
35 Vyhňák Antonín & Brandejsová Jana (#68)
KAT Zbraslav (CZ)
0 0 0 0 0 0
Kopečný Jiří,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
1 1 1 1 1 5
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 0 1 4
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 0 4
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 0 1 1 4
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 1 1 1 1 4
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
1 0 1 1 1 4
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
0 1 1 1 1 4
24 Vlk Jan & Vlková Eliška (#81)
Dance Studio Starlight (CZ)
1 1 0 1 1 4
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 1 1 1 3
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 0 0 3
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
1 0 1 0 1 3
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
0 1 1 0 1 3
27 Slovák Daniel & Linhová Kristýna (#66)
KST Silueta Praha (CZ)
1 1 0 1 0 3
29 Franzki Kevin & Jedličková Lenka (#84)
Danza Brno (CZ)
1 1 0 1 0 3
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 1 0 1 0 2
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
0 1 0 0 1 2
25 Korec Tomáš & Ladýřová Karolína (#74)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 0 1 1 2
26 Vojtěšek Daniel & Trutnová Karolína (#122)
TK Starlet Brno (CZ)
0 0 1 1 0 2
31 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#124)
TK Koškovi Liberec (CZ)
1 0 0 0 1 2
32 Fridrich Miroslav & Fridrichová Hedvika (#79)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 0 1 0 0 2
28 Zeman Jan & Jurášková Kateřina (#78)
TK Maestro (CZ)
0 0 1 0 0 1
35 Vyhňák Antonín & Brandejsová Jana (#68)
KAT Zbraslav (CZ)
1 0 0 0 0 1
30 Kašpar Aleš & Sofková Michaela (#60)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
33 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#136)
TK Starlet Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
34 Piesche Filip & Hadrovská Adéla (#141)
Altadance Sport (CZ)
0 0 0 0 0 0
Krtička Jaroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 1 1 5
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
1 1 0 1 1 4
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
1 1 1 0 1 4
27 Slovák Daniel & Linhová Kristýna (#66)
KST Silueta Praha (CZ)
1 1 0 1 1 4
30 Kašpar Aleš & Sofková Michaela (#60)
TK Sparta Praha (CZ)
1 1 0 1 1 4
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 1 1 1 3
24 Vlk Jan & Vlková Eliška (#81)
Dance Studio Starlight (CZ)
0 1 0 1 1 3
25 Korec Tomáš & Ladýřová Karolína (#74)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 1 1 1 3
31 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#124)
TK Koškovi Liberec (CZ)
1 0 1 1 0 3
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
0 1 1 0 0 2
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 0 1 0 0 2
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
0 1 0 0 1 2
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
1 0 1 0 0 2
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
1 0 1 0 0 2
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 1 0 1 0 2
32 Fridrich Miroslav & Fridrichová Hedvika (#79)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 1 0 1 2
26 Vojtěšek Daniel & Trutnová Karolína (#122)
TK Starlet Brno (CZ)
0 0 0 1 0 1
28 Zeman Jan & Jurášková Kateřina (#78)
TK Maestro (CZ)
0 1 0 0 0 1
33 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#136)
TK Starlet Brno (CZ)
1 0 0 0 0 1
29 Franzki Kevin & Jedličková Lenka (#84)
Danza Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
34 Piesche Filip & Hadrovská Adéla (#141)
Altadance Sport (CZ)
0 0 0 0 0 0
35 Vyhňák Antonín & Brandejsová Jana (#68)
KAT Zbraslav (CZ)
0 0 0 0 0 0
Nováček Dobromil,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
1 1 1 1 1 5
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
1 1 1 1 1 5
28 Zeman Jan & Jurášková Kateřina (#78)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 0 1 4
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 0 1 1 1 4
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
0 1 1 1 1 4
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 0 1 1 4
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
1 0 1 1 1 4
27 Slovák Daniel & Linhová Kristýna (#66)
KST Silueta Praha (CZ)
0 1 1 1 1 4
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
0 1 1 0 1 3
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 0 1 0 3
31 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#124)
TK Koškovi Liberec (CZ)
1 1 0 1 0 3
25 Korec Tomáš & Ladýřová Karolína (#74)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 1 0 0 1
29 Franzki Kevin & Jedličková Lenka (#84)
Danza Brno (CZ)
1 0 0 0 0 1
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
24 Vlk Jan & Vlková Eliška (#81)
Dance Studio Starlight (CZ)
0 0 0 0 0 0
26 Vojtěšek Daniel & Trutnová Karolína (#122)
TK Starlet Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
30 Kašpar Aleš & Sofková Michaela (#60)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
32 Fridrich Miroslav & Fridrichová Hedvika (#79)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 0 0 0
33 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#136)
TK Starlet Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
34 Piesche Filip & Hadrovská Adéla (#141)
Altadance Sport (CZ)
0 0 0 0 0 0
35 Vyhňák Antonín & Brandejsová Jana (#68)
KAT Zbraslav (CZ)
0 0 0 0 0 0
Řeřábek Zdeněk,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
1 1 1 1 1 5
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 0 4
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 0 1 1 1 4
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 0 1 1 4
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
1 0 1 1 1 4
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 0 0 3
25 Korec Tomáš & Ladýřová Karolína (#74)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 1 1 1 3
31 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#124)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 1 1 0 1 3
32 Fridrich Miroslav & Fridrichová Hedvika (#79)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 1 0 0 0 2
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
0 1 0 0 0 1
24 Vlk Jan & Vlková Eliška (#81)
Dance Studio Starlight (CZ)
0 0 0 1 0 1
30 Kašpar Aleš & Sofková Michaela (#60)
TK Sparta Praha (CZ)
0 0 0 0 1 1
26 Vojtěšek Daniel & Trutnová Karolína (#122)
TK Starlet Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
27 Slovák Daniel & Linhová Kristýna (#66)
KST Silueta Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 Zeman Jan & Jurášková Kateřina (#78)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 0 0 0
29 Franzki Kevin & Jedličková Lenka (#84)
Danza Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
33 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#136)
TK Starlet Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
34 Piesche Filip & Hadrovská Adéla (#141)
Altadance Sport (CZ)
0 0 0 0 0 0
35 Vyhňák Antonín & Brandejsová Jana (#68)
KAT Zbraslav (CZ)
0 0 0 0 0 0
Ševčík Jiří,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Musal Jan & Kukučová Jana (#77)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Liška Petr & Brizgalová Žaneta (#67)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Turek Tomáš & Bezpalcová Tereza (#55)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#70)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
9 Benýšek Martin & Maňásková Martina (#76)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Pěnkava Robert & Drekslerová Mariana (#71)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 - 12 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka (#98)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 1 1 5
23 Svoboda Matěj & Kozar Alina (#64)
TK DanceTime (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza (#63)
TK Starlet Brno (CZ)
0 1 1 1 1 4
14 Čech Martin & Čechová Kateřina (#69)
Fénix Louny (CZ)
1 1 1 0 1 4
15 - 16 Wozar Filip & Zaoralová Denisa (#57)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 1 1 0 4
18 Bushuev Timofey & Hrubá Veronika (#72)
MZ Dance Team (CZ)
0 1 1 1 1 4
21 Kladrubský Michal & Březinová Helena (#52)
TŠ Standardklub Praha (CZ)
1 0 1 1 1 4
22 Tomášek Martin & Mazuchová Wanda (#110)
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
1 1 1 0 1 4
25 Korec Tomáš & Ladýřová Karolína (#74)
TK Sparta Praha (CZ)
1 1 1 0 1 4
28 Zeman Jan & Jurášková Kateřina (#78)
TK Maestro (CZ)
1 1 0 1 1 4
11 - 12 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana (#61)
Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
1 1 0 1 0 3
15 - 16 Fábera Tomáš & Sorokolit Yulia (#56)
TK Maestro (CZ)
0 0 1 1 1 3
19 Makovec Daniel & Borovková Michaela (#58)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 1 1 1 3
24 Vlk Jan & Vlková Eliška (#81)
Dance Studio Starlight (CZ)
0 1 1 1 0 3
20 Šimko Andrej & Šmrhová Marcela (#65)
TK Sparta Praha (CZ)
1 1 0 0 0 2
26 Vojtěšek Daniel & Trutnová Karolína (#122)
TK Starlet Brno (CZ)
0 0 0 1 1 2
34 Piesche Filip & Hadrovská Adéla (#141)
Altadance Sport (CZ)
1 0 1 0 0 2
17 Janák Matěj & Krátká Anna (#73)
TK Chvaletice (CZ)
0 0 0 0 1 1
29 Franzki Kevin & Jedličková Lenka (#84)
Danza Brno (CZ)
0 1 0 0 0 1
30 Kašpar Aleš & Sofková Michaela (#60)
TK Sparta Praha (CZ)
1 0 0 0 0 1
32 Fridrich Miroslav & Fridrichová Hedvika (#79)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 0 0 0 0 1
33 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#136)
TK Starlet Brno (CZ)
0 0 0 1 0 1
27 Slovák Daniel & Linhová Kristýna (#66)
KST Silueta Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
31 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#124)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 0 0 0 0 0
35 Vyhňák Antonín & Brandejsová Jana (#68)
KAT Zbraslav (CZ)
0 0 0 0 0 0
Tománek Jan,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Domorád Vít & Tejcová Simona (#75)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza (#62)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Metlický Jan & Kasalová Ela (#80)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina (#54)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1