zpět na seznam všech analýz

Taneční liga

Tento neoficiální žebříček soutěží Taneční ligy navazuje na dříve realizovaný způsob vyhodnocování soutěží Taneční ligy ČSTS.

Do výsledků Taneční ligy se započítávají výsledky vždy celého tanečního páru. V případě změny partnerky či partnera se získané body nepřipočítávají k bodům v minulosti již získaným v jiném složení páru.

Po najetí na datum konání soutěže se vám zobrazí místo konání a název soutěže.

Pořadí Pár Body
celkem
16. 3.
1. Domorád Vít & Tejcová Simona
COOL DANCE (CZ)
198 1/27
198 b
2. Kejzar Jiří & Košková Barbora
MZ Dance Team (CZ)
182 2/27
182 b
3. Paulíny Martin & Čákorová Kateřina
TK Astra Praha (CZ)
165 3/27
165 b
4. Rada Tomáš & Horáková Eliška
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
149 4/27
149 b
5. Janák Matěj & Krátká Anna
CTS Perfect Pardubice (CZ)
132 5/27
132 b
6. Svoboda Matěj & Petlachová Nikola
TK Sparta Praha (CZ)
116 6/27
116 b
7. Burant Jan & Faltusová Klára
MZ Dance Team (CZ)
91 7/27
91 b
8. Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela
COOL DANCE (CZ)
91 7/27
91 b
9. Mrázek Viktor & Vykydalová Veronika
Klub Tanečního Sportu Šumperk (CZ)
74 9/27
74 b
10. Vlach Karel & Němcová Barbora
iDance Studio (CZ)
66 10/27
66 b
11. Svoboda Matěj & Kozar Alina
TK DanceTime (CZ)
57 11/27
57 b
12. Kočař Dušan & Rudy Šarlota
iDance Studio (CZ)
50 12/27
50 b
13. Vrablík Vojtěch & Havlová Klára
Taneční klub Vavruška (CZ)
44 13/27
44 b
14. Hnilica Tomáš & Patáková Michaela
Dance Studio Starlight (CZ)
44 13/27
44 b
15. Žaloudek Michal & Podshivalova Daria
TK Maestro (CZ)
40 15/27
40 b
16. Pallas Kryštof & Hendrychová Hana
COOL DANCE (CZ)
37 16/27
37 b
17. Gajdoš Ondřej & Růžičková Zuzana
TK Koškovi Liberec (CZ)
35 17/27
35 b
18. Tomášek Martin & Mazuchová Wanda
Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
32 18/27
32 b
19. Juhás Ladislav & Arnoldová Barbora
MZ Dance Team (CZ)
32 18/27
32 b
20. Provazník Daniel & Florianová Veronika
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
29 20/27
29 b
21. Skalický Pavel & Holíková Vanesa
Infinity Dance Team (CZ)
26 21/27
26 b
22. Šimko Andrej & Šmrhová Marcela
TK Sparta Praha (CZ)
26 21/27
26 b
23. Florian Jakub & Hegrová Veronika
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
24 23/27
24 b
24. Košek Jan & Drahoňovská Barbora
TK Koškovi Liberec (CZ)
23 24/27
23 b
25. Chmel Filip & Dunajová Štěpánka
TAK Dance KROK (CZ)
22 27/27
22 b
26. Zeman Jan & Jurášková Kateřina
TK Maestro (CZ)
22 25/27
22 b
27. Zeman Jaroslav & Adamcová Aneta
Taneční klub Stabil (CZ)
22 26/27
22 b