zpět na seznam soutěží

Analýza soutěže Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2020 - Taneční liga města Olomouce – TL-Dospělí-LAT 29. 8. 2020

Porota

Bartuněk Petr,CZDědík Marek,CZDvořáková Marie,CZFelcman Radek,CZGebert Marcel,CZGreplová.Starečková Ale,CZHorník Miroslav,CZHošek Tomáš,CZHýža Miroslav,CZKrtička Jaroslav,CZKuchař Miroslav,CZLandsfeldová Pavla,CZŠimáčková Vladimíra,CZ

 

Bartuněk Petr,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
3 3 3 3 3 15.00
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
5 4 5 4 4 22.00
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
4 5 4 5 5 23.00
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
6 6 6 6 6 30.00
Dědík Marek,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
3 3 3 4 4 17.00
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
4 5 4 3 3 19.00
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
5 4 6 5 5 25.00
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
6 6 5 6 6 29.00
Dvořáková Marie,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
3 3 3 3 3 15.00
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
4 4 4 4 4 20.00
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
5 5 6 6 5 27.00
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
6 6 5 5 6 28.00
Felcman Radek,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
3 3 3 3 3 15.00
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
4 5 4 4 4 21.00
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
5 6 5 5 5 26.00
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
6 4 6 6 6 28.00
Gebert Marcel,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
3 3 3 3 3 15.00
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
4 4 4 4 4 20.00
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
5 5 5 5 5 25.00
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
6 6 6 6 6 30.00
Greplová.Starečková Ale,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
3 3 3 3 3 15.00
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
4 4 4 4 4 20.00
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
5 5 5 5 6 26.00
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
6 6 6 6 5 29.00
Horník Miroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
3 3 3 3 3 15.00
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
5 4 5 4 5 23.00
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
4 6 4 5 4 23.00
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
6 5 6 6 6 29.00
Hošek Tomáš,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
5 4 3 3 3 18.00
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
3 5 4 4 4 20.00
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
4 3 5 5 6 23.00
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
6 6 6 6 5 29.00
Hýža Miroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
3 3 3 3 3 15.00
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
5 6 4 4 4 23.00
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
4 5 6 5 5 25.00
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
6 4 5 6 6 27.00
Krtička Jaroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
3 3 3 3 3 15.00
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
4 4 4 4 4 20.00
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
5 5 5 5 5 25.00
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
6 6 6 6 6 30.00
Kuchař Miroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
3 3 3 3 3 15.00
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
4 4 4 4 4 20.00
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
5 5 5 5 5 25.00
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
6 6 6 6 6 30.00
Landsfeldová Pavla,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
3 3 3 3 3 15.00
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
5 4 5 5 4 23.00
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
4 5 4 6 5 24.00
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
6 6 6 4 6 28.00
Šimáčková Vladimíra,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
3 4 3 3 3 16.00
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
4 3 4 4 4 19.00
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
6 5 5 5 6 27.00
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
5 6 6 6 5 28.00

Finále

Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5.00
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
2 2 2 2 2 10.00
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
3 3 3 3 3 15.00
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
4 4 4 4 4 20.00
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
5.5 6 5 5 5 26.50
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
5.5 5 6 6 6 28.50

3. kolo

Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
13 13 13 13 13 65.00
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
13 13 13 13 13 65.00
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
12 12 13 12 12 61.00
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
12 11 11 11 11 56.00
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
9 9 8 11 8 45.00
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
7 7 8 8 9 39.00
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
3 5 5 5 5 23.00
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 3 2 2 2 10.00
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
3 2 2 1 2 10.00
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
3 2 1 0 2 8.00
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
2 1 2 1 1 7.00
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 1 0 1.00

2. kolo

Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
13 13 13 13 13 65.00
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
13 13 13 13 13 65.00
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
13 13 13 13 13 65.00
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
13 12 13 13 13 64.00
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
13 12 13 13 13 64.00
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
12 13 13 13 12 63.00
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
11 11 13 11 13 59.00
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
11 12 10 11 13 57.00
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
11 9 10 10 11 51.00
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
10 9 10 7 13 49.00
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
10 10 9 10 9 48.00
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
7 9 5 10 8 39.00
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
6 6 7 7 2 28.00
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
4 5 4 1 4 18.00
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
4 3 5 2 2 16.00
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
2 3 3 5 1 14.00
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
2 0 1 2 3 8.00
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 1 1 2 0 4.00
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
1 2 0 0 0 3.00

1. kolo

Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
13 13 13 13 13 65.00
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
13 13 13 13 13 65.00
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
13 13 13 13 13 65.00
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
13 13 13 13 13 65.00
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
13 13 12 13 13 64.00
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
13 13 13 13 12 64.00
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
13 12 13 13 12 63.00
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
12 12 13 12 13 62.00
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
12 12 13 12 12 61.00
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
12 13 10 12 13 60.00
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
12 12 12 11 12 59.00
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
12 12 11 11 12 58.00
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
11 12 11 12 11 57.00
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
10 9 8 6 8 41.00
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
9 8 9 7 8 41.00
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
8 9 7 6 8 38.00
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
5 8 7 10 8 38.00
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
5 6 6 7 4 28.00
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
5 6 4 6 7 28.00
20 - 21 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#28)
Infinity Dance Team (CZ)
4 5 5 6 6 26.00
20 - 21 Havlíček Adam & Ryšavá Tereza (#49)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
3 4 6 6 7 26.00
22 Walek Filip & Koudelová Monika (#19)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
5 4 5 6 4 24.00
23 Tureček Vojtěch & Gottvaldová Kristýna (#76)
Infinity Dance Team (CZ)
4 4 6 5 4 23.00
24 Zárybnický Jakub & Hegrová Veronika (#78)
Infinity Dance Team (CZ)
4 5 4 4 4 21.00
25 Míl Marek & Šimůnková Kateřina (#57)
Taneční klub BONSTEP (CZ)
7 3 3 3 4 20.00
26 Kasalický Tomáš & Augustinová Anežka (#142)
STK Praha (CZ)
1 3 4 1 5 14.00
27 Nguyen Duc.Anh & Mittagová Barbora (#46)
Infinity Dance Team (CZ)
2 2 4 1 2 11.00
28 - 30 Šustek Jiří & Dobrozemská Veronika (#2)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
3 1 2 2 1 9.00
28 - 30 Vlk Jan & Vlková Eliška (#12)
Dance Studio Starlight (CZ)
3 3 1 1 1 9.00
28 - 30 Muk David & Dragounová Jolana (#56)
Bene Dance Art Team (CZ)
2 1 3 2 1 9.00
31 Šustek Michal & Čečotková Helena (#62)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
1 1 1 2 2 7.00
32 Oliva Tomáš & Semelová Lucie (#77)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
3 0 0 2 1 6.00
33 Appl Hynek & Applová Pavlína (#37)
TK Henzély-Swing (CZ)
0 1 1 2 0 4.00
34 Plzenský Adam & Majidová Joana (#67)
Fuego Říčany (CZ)
1 1 0 1 0 3.00
35 Kosiec Jakub & Broukalová Adéla (#20)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 1 0 0 1.00

Hodnocení za 3. kolo

Porota

Bartuněk Petr,CZDědík Marek,CZDvořáková Marie,CZFelcman Radek,CZGebert Marcel,CZGreplová.Starečková Ale,CZHorník Miroslav,CZHošek Tomáš,CZHýža Miroslav,CZKrtička Jaroslav,CZKuchař Miroslav,CZLandsfeldová Pavla,CZŠimáčková Vladimíra,CZ

 

Bartuněk Petr,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 0 1 1 4
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 0 1 1 1 4
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 0 1 4
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
0 0 0 1 0 1
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
0 1 0 0 0 1
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 0 1 0 0 1
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 0 0 0
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 0 0 0
Dědík Marek,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 0 1 1 4
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
0 0 1 0 0 1
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 0 0 0 0 0
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 0 0 0
Dvořáková Marie,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 0 1 0 1 3
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
0 0 0 1 0 1
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
0 1 0 0 0 1
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 0 0 0 0 0
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 0 0 0
Felcman Radek,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
0 1 1 1 1 4
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 0 1 1 0 3
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
0 1 0 0 1 2
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 0 0 0 0 1
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 0 0 0 0 0
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 0 0 0
Gebert Marcel,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 0 0 0 0 0
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 0 0 0
Greplová.Starečková Ale,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 0 0 0 0 0
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 0 0 0
Horník Miroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
0 0 1 1 1 3
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
0 1 0 0 0 1
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 0 0 0 0 1
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 0 0 0
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 0 0 0
Hošek Tomáš,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
0 1 1 1 1 4
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 0 0 0 0 1
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 0 0 0 0 0
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 0 0 0
Hýža Miroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 0 0 0 0 0
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 0 0 0
Krtička Jaroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 0 1 4
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 1 0 1
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
0 0 0 0 0 0
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 0 0 0 0 0
Kuchař Miroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
0 1 1 1 1 4
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 0 0 0 0 1
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 0 0 0
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 0 0 0
Landsfeldová Pavla,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 0 0 0
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 0 0 0 0 0
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 0 0 0
Šimáčková Vladimíra,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
0 1 1 1 0 3
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 0 0 0 1 2
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 0 0 0
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 0 0 0 0 0
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 0 0 0

Hodnocení za 2. kolo

Porota

Bartuněk Petr,CZDědík Marek,CZDvořáková Marie,CZFelcman Radek,CZGebert Marcel,CZGreplová.Starečková Ale,CZHorník Miroslav,CZHošek Tomáš,CZHýža Miroslav,CZKrtička Jaroslav,CZKuchař Miroslav,CZLandsfeldová Pavla,CZŠimáčková Vladimíra,CZ

 

Bartuněk Petr,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 0 1 4
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 0 1 1 1 4
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 0 4
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 1 0 1 1 3
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
0 0 0 0 0 0
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 0 0 0 0 0
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
0 0 0 0 0 0
Dědík Marek,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
1 1 1 0 1 4
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 0 1 1 4
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
0 1 1 1 0 3
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 0 0 1 0 2
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 0 1 0 1 2
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 0 0 0
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
0 0 0 0 0 0
Dvořáková Marie,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
1 1 1 0 1 4
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 1 0 1
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 0 0 0 0 0
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
0 0 0 0 0 0
Felcman Radek,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 0 1 4
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 1 0 1 1 4
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 0 4
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
0 0 1 1 1 3
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
0 0 0 0 0 0
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
0 0 0 0 0 0
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 0 0 0 0 0
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
0 0 0 0 0 0
Gebert Marcel,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 0 1 1 1 4
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
1 1 1 0 0 3
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
0 1 0 0 1 2
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
0 0 0 1 0 1
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
0 0 0 0 0 0
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 0 0 0 0 0
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
0 0 0 0 0 0
Greplová.Starečková Ale,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
0 1 1 1 1 4
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 1 1 1 0 3
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 0 0 0 1 2
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 0 1 0 1 2
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
1 0 0 1 0 2
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
1 1 0 0 0 2
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
0 0 0 0 0 0
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
Horník Miroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 0 4
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
1 1 1 1 0 4
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
0 1 1 0 1 3
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 0 0 0 1 2
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 1 1 2
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 0 0 0 0 0
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
0 0 0 0 0 0
Hošek Tomáš,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
0 0 0 0 0 0
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 0 0 0 0 0
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
0 0 0 0 0 0
Hýža Miroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 0 4
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 0 1 0 3
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 0 1 0 1 3
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
0 1 0 1 0 2
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 0 1 1
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
0 0 1 0 0 1
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 0 0 0 1 1
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
0 0 0 0 0 0
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
0 0 0 0 0 0
Krtička Jaroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 0 1 1 1 4
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 0 1 1 1 4
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
1 1 1 0 0 3
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 0 0 1 1
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 1 0 0 0 1
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 1 0 1
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
0 1 0 0 0 1
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 0 0 0 0 0
Kuchař Miroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
0 0 0 0 0 0
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 0 0 0 0 0
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
0 0 0 0 0 0
Landsfeldová Pavla,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 0 1 1 4
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 1 1 1 1 4
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 0 4
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 1 0 1 0 3
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
1 0 0 1 1 3
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
0 0 1 0 1 2
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
0 1 0 0 1 2
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 0 0 0 0 1
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
0 0 1 0 0 1
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
0 0 1 0 0 1
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
0 0 0 0 0 0
Šimáčková Vladimíra,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 0 1 1 1 4
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 0 0 1 3
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 1 1 1 0 3
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
0 0 1 1 0 2
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
0 1 0 0 0 1
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
0 0 0 0 1 1
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
1 0 0 0 0 1
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 0 0 0
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
0 0 0 0 0 0

Hodnocení za 1. kolo

Porota

Bartuněk Petr,CZDědík Marek,CZDvořáková Marie,CZFelcman Radek,CZGebert Marcel,CZGreplová.Starečková Ale,CZHorník Miroslav,CZHošek Tomáš,CZHýža Miroslav,CZKrtička Jaroslav,CZKuchař Miroslav,CZLandsfeldová Pavla,CZŠimáčková Vladimíra,CZ

 

Bartuněk Petr,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 0 1 1 4
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
1 1 1 1 0 4
20 - 21 Havlíček Adam & Ryšavá Tereza (#49)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 0 1 1 1 4
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
1 1 0 0 1 3
23 Tureček Vojtěch & Gottvaldová Kristýna (#76)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 1 1 1 3
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
1 0 1 0 0 2
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 1 1 2
22 Walek Filip & Koudelová Monika (#19)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
1 0 0 0 1 2
24 Zárybnický Jakub & Hegrová Veronika (#78)
Infinity Dance Team (CZ)
0 1 1 0 0 2
33 Appl Hynek & Applová Pavlína (#37)
TK Henzély-Swing (CZ)
0 1 1 0 0 2
34 Plzenský Adam & Majidová Joana (#67)
Fuego Říčany (CZ)
0 1 0 1 0 2
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
0 0 0 0 0 0
20 - 21 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#28)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
25 Míl Marek & Šimůnková Kateřina (#57)
Taneční klub BONSTEP (CZ)
0 0 0 0 0 0
26 Kasalický Tomáš & Augustinová Anežka (#142)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
27 Nguyen Duc.Anh & Mittagová Barbora (#46)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Šustek Jiří & Dobrozemská Veronika (#2)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Vlk Jan & Vlková Eliška (#12)
Dance Studio Starlight (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Muk David & Dragounová Jolana (#56)
Bene Dance Art Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
31 Šustek Michal & Čečotková Helena (#62)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
32 Oliva Tomáš & Semelová Lucie (#77)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
35 Kosiec Jakub & Broukalová Adéla (#20)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
Dědík Marek,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
1 1 1 1 1 5
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
1 1 1 1 1 5
20 - 21 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#28)
Infinity Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
22 Walek Filip & Koudelová Monika (#19)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
1 1 1 1 1 5
23 Tureček Vojtěch & Gottvaldová Kristýna (#76)
Infinity Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
27 Nguyen Duc.Anh & Mittagová Barbora (#46)
Infinity Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 0 1 1 4
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
0 1 1 1 0 3
25 Míl Marek & Šimůnková Kateřina (#57)
Taneční klub BONSTEP (CZ)
1 1 0 0 1 3
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 0 1 0 0 2
31 Šustek Michal & Čečotková Helena (#62)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 1 1 2
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
0 0 1 0 0 1
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 0 0 0 0 0
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
0 0 0 0 0 0
20 - 21 Havlíček Adam & Ryšavá Tereza (#49)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 0 0 0 0 0
24 Zárybnický Jakub & Hegrová Veronika (#78)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
26 Kasalický Tomáš & Augustinová Anežka (#142)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Šustek Jiří & Dobrozemská Veronika (#2)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Vlk Jan & Vlková Eliška (#12)
Dance Studio Starlight (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Muk David & Dragounová Jolana (#56)
Bene Dance Art Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
32 Oliva Tomáš & Semelová Lucie (#77)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
33 Appl Hynek & Applová Pavlína (#37)
TK Henzély-Swing (CZ)
0 0 0 0 0 0
34 Plzenský Adam & Majidová Joana (#67)
Fuego Říčany (CZ)
0 0 0 0 0 0
35 Kosiec Jakub & Broukalová Adéla (#20)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
Dvořáková Marie,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
1 0 1 1 1 4
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
0 1 1 1 1 4
23 Tureček Vojtěch & Gottvaldová Kristýna (#76)
Infinity Dance Team (CZ)
1 1 1 0 0 3
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 0 0 1 1 2
25 Míl Marek & Šimůnková Kateřina (#57)
Taneční klub BONSTEP (CZ)
1 1 0 0 0 2
28 - 30 Vlk Jan & Vlková Eliška (#12)
Dance Studio Starlight (CZ)
1 1 0 0 0 2
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 1 1
20 - 21 Havlíček Adam & Ryšavá Tereza (#49)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 0 1 0 0 1
24 Zárybnický Jakub & Hegrová Veronika (#78)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 1 0 1
20 - 21 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#28)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
22 Walek Filip & Koudelová Monika (#19)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
26 Kasalický Tomáš & Augustinová Anežka (#142)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
27 Nguyen Duc.Anh & Mittagová Barbora (#46)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Šustek Jiří & Dobrozemská Veronika (#2)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Muk David & Dragounová Jolana (#56)
Bene Dance Art Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
31 Šustek Michal & Čečotková Helena (#62)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
32 Oliva Tomáš & Semelová Lucie (#77)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
33 Appl Hynek & Applová Pavlína (#37)
TK Henzély-Swing (CZ)
0 0 0 0 0 0
34 Plzenský Adam & Majidová Joana (#67)
Fuego Říčany (CZ)
0 0 0 0 0 0
35 Kosiec Jakub & Broukalová Adéla (#20)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
Felcman Radek,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
24 Zárybnický Jakub & Hegrová Veronika (#78)
Infinity Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 0 4
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
1 1 1 0 1 4
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 0 1 1 0 3
28 - 30 Muk David & Dragounová Jolana (#56)
Bene Dance Art Team (CZ)
0 0 1 1 1 3
20 - 21 Havlíček Adam & Ryšavá Tereza (#49)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 1 0 0 1 2
23 Tureček Vojtěch & Gottvaldová Kristýna (#76)
Infinity Dance Team (CZ)
1 0 0 1 0 2
25 Míl Marek & Šimůnková Kateřina (#57)
Taneční klub BONSTEP (CZ)
1 0 1 0 0 2
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
0 1 0 0 0 1
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
0 0 0 0 1 1
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 1 0 0 0 1
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 1 1
20 - 21 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#28)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 1 1
22 Walek Filip & Koudelová Monika (#19)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 1 0 0 1
28 - 30 Šustek Jiří & Dobrozemská Veronika (#2)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
1 0 0 0 0 1
28 - 30 Vlk Jan & Vlková Eliška (#12)
Dance Studio Starlight (CZ)
0 1 0 0 0 1
32 Oliva Tomáš & Semelová Lucie (#77)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 1 0 1
33 Appl Hynek & Applová Pavlína (#37)
TK Henzély-Swing (CZ)
0 0 0 1 0 1
26 Kasalický Tomáš & Augustinová Anežka (#142)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
27 Nguyen Duc.Anh & Mittagová Barbora (#46)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
31 Šustek Michal & Čečotková Helena (#62)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
34 Plzenský Adam & Majidová Joana (#67)
Fuego Říčany (CZ)
0 0 0 0 0 0
35 Kosiec Jakub & Broukalová Adéla (#20)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
Gebert Marcel,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
20 - 21 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#28)
Infinity Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
22 Walek Filip & Koudelová Monika (#19)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 0 1 1 4
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
1 0 1 1 1 4
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
0 1 0 1 1 3
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
0 1 0 1 1 3
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 1 1 0 0 2
23 Tureček Vojtěch & Gottvaldová Kristýna (#76)
Infinity Dance Team (CZ)
1 0 1 0 0 2
26 Kasalický Tomáš & Augustinová Anežka (#142)
STK Praha (CZ)
0 0 1 0 0 1
28 - 30 Vlk Jan & Vlková Eliška (#12)
Dance Studio Starlight (CZ)
1 0 0 0 0 1
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
20 - 21 Havlíček Adam & Ryšavá Tereza (#49)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 0 0 0 0 0
24 Zárybnický Jakub & Hegrová Veronika (#78)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
25 Míl Marek & Šimůnková Kateřina (#57)
Taneční klub BONSTEP (CZ)
0 0 0 0 0 0
27 Nguyen Duc.Anh & Mittagová Barbora (#46)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Šustek Jiří & Dobrozemská Veronika (#2)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Muk David & Dragounová Jolana (#56)
Bene Dance Art Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
31 Šustek Michal & Čečotková Helena (#62)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
32 Oliva Tomáš & Semelová Lucie (#77)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
33 Appl Hynek & Applová Pavlína (#37)
TK Henzély-Swing (CZ)
0 0 0 0 0 0
34 Plzenský Adam & Majidová Joana (#67)
Fuego Říčany (CZ)
0 0 0 0 0 0
35 Kosiec Jakub & Broukalová Adéla (#20)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
Greplová.Starečková Ale,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 0 1 1 1 4
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 0 1 4
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
0 1 1 1 1 4
20 - 21 Havlíček Adam & Ryšavá Tereza (#49)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 0 1 1 1 4
23 Tureček Vojtěch & Gottvaldová Kristýna (#76)
Infinity Dance Team (CZ)
0 1 1 1 1 4
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 0 0 1 3
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
1 1 1 0 0 3
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
1 0 1 1 0 3
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
0 0 0 1 1 2
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
0 1 0 1 0 2
20 - 21 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#28)
Infinity Dance Team (CZ)
0 1 0 1 0 2
24 Zárybnický Jakub & Hegrová Veronika (#78)
Infinity Dance Team (CZ)
0 1 0 0 0 1
25 Míl Marek & Šimůnková Kateřina (#57)
Taneční klub BONSTEP (CZ)
0 0 0 0 1 1
27 Nguyen Duc.Anh & Mittagová Barbora (#46)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 1 0 0 1
28 - 30 Muk David & Dragounová Jolana (#56)
Bene Dance Art Team (CZ)
1 0 0 0 0 1
32 Oliva Tomáš & Semelová Lucie (#77)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 0 0 0 0 1
22 Walek Filip & Koudelová Monika (#19)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
26 Kasalický Tomáš & Augustinová Anežka (#142)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Šustek Jiří & Dobrozemská Veronika (#2)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Vlk Jan & Vlková Eliška (#12)
Dance Studio Starlight (CZ)
0 0 0 0 0 0
31 Šustek Michal & Čečotková Helena (#62)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
33 Appl Hynek & Applová Pavlína (#37)
TK Henzély-Swing (CZ)
0 0 0 0 0 0
34 Plzenský Adam & Majidová Joana (#67)
Fuego Říčany (CZ)
0 0 0 0 0 0
35 Kosiec Jakub & Broukalová Adéla (#20)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
Horník Miroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
1 1 1 1 1 5
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
1 1 1 1 1 5
25 Míl Marek & Šimůnková Kateřina (#57)
Taneční klub BONSTEP (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
0 1 1 1 1 4
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
0 1 1 1 1 4
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
1 1 0 1 1 4
27 Nguyen Duc.Anh & Mittagová Barbora (#46)
Infinity Dance Team (CZ)
1 1 1 0 1 4
20 - 21 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#28)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 1 1 0 2
20 - 21 Havlíček Adam & Ryšavá Tereza (#49)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 0 1 1 0 2
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
0 0 0 0 1 1
23 Tureček Vojtěch & Gottvaldová Kristýna (#76)
Infinity Dance Team (CZ)
0 1 0 0 0 1
24 Zárybnický Jakub & Hegrová Veronika (#78)
Infinity Dance Team (CZ)
1 0 0 0 0 1
28 - 30 Vlk Jan & Vlková Eliška (#12)
Dance Studio Starlight (CZ)
1 0 0 0 0 1
34 Plzenský Adam & Majidová Joana (#67)
Fuego Říčany (CZ)
1 0 0 0 0 1
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
22 Walek Filip & Koudelová Monika (#19)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
26 Kasalický Tomáš & Augustinová Anežka (#142)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Šustek Jiří & Dobrozemská Veronika (#2)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Muk David & Dragounová Jolana (#56)
Bene Dance Art Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
31 Šustek Michal & Čečotková Helena (#62)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
32 Oliva Tomáš & Semelová Lucie (#77)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
33 Appl Hynek & Applová Pavlína (#37)
TK Henzély-Swing (CZ)
0 0 0 0 0 0
35 Kosiec Jakub & Broukalová Adéla (#20)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
Hošek Tomáš,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
28 - 30 Šustek Jiří & Dobrozemská Veronika (#2)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
1 1 1 1 1 5
31 Šustek Michal & Čečotková Helena (#62)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 0 1 1 4
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 1 0 1 1 4
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 1 1 1 1 4
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
1 1 1 1 0 4
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
1 1 1 0 1 4
22 Walek Filip & Koudelová Monika (#19)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
1 1 1 1 0 4
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 0 0 1 0 1
24 Zárybnický Jakub & Hegrová Veronika (#78)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 1 1
26 Kasalický Tomáš & Augustinová Anežka (#142)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 1 1
27 Nguyen Duc.Anh & Mittagová Barbora (#46)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 1 0 0 1
32 Oliva Tomáš & Semelová Lucie (#77)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 0 0 0 0 1
35 Kosiec Jakub & Broukalová Adéla (#20)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 1 0 0 1
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
0 0 0 0 0 0
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
20 - 21 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#28)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
20 - 21 Havlíček Adam & Ryšavá Tereza (#49)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 0 0 0 0 0
23 Tureček Vojtěch & Gottvaldová Kristýna (#76)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
25 Míl Marek & Šimůnková Kateřina (#57)
Taneční klub BONSTEP (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Vlk Jan & Vlková Eliška (#12)
Dance Studio Starlight (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Muk David & Dragounová Jolana (#56)
Bene Dance Art Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
33 Appl Hynek & Applová Pavlína (#37)
TK Henzély-Swing (CZ)
0 0 0 0 0 0
34 Plzenský Adam & Majidová Joana (#67)
Fuego Říčany (CZ)
0 0 0 0 0 0
Hýža Miroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
1 1 1 1 1 5
20 - 21 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#28)
Infinity Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
24 Zárybnický Jakub & Hegrová Veronika (#78)
Infinity Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
1 1 1 1 0 4
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
1 1 0 0 1 3
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 1 1 1 0 3
20 - 21 Havlíček Adam & Ryšavá Tereza (#49)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 1 0 1 1 3
25 Míl Marek & Šimůnková Kateřina (#57)
Taneční klub BONSTEP (CZ)
1 0 0 1 0 2
26 Kasalický Tomáš & Augustinová Anežka (#142)
STK Praha (CZ)
0 0 1 0 1 2
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
1 0 0 0 0 1
28 - 30 Muk David & Dragounová Jolana (#56)
Bene Dance Art Team (CZ)
0 0 1 0 0 1
32 Oliva Tomáš & Semelová Lucie (#77)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 1 1
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
0 0 0 0 0 0
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
22 Walek Filip & Koudelová Monika (#19)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
23 Tureček Vojtěch & Gottvaldová Kristýna (#76)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
27 Nguyen Duc.Anh & Mittagová Barbora (#46)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Šustek Jiří & Dobrozemská Veronika (#2)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Vlk Jan & Vlková Eliška (#12)
Dance Studio Starlight (CZ)
0 0 0 0 0 0
31 Šustek Michal & Čečotková Helena (#62)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
33 Appl Hynek & Applová Pavlína (#37)
TK Henzély-Swing (CZ)
0 0 0 0 0 0
34 Plzenský Adam & Majidová Joana (#67)
Fuego Říčany (CZ)
0 0 0 0 0 0
35 Kosiec Jakub & Broukalová Adéla (#20)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
Krtička Jaroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 0 1 4
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 1 1 1 0 4
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
1 1 1 0 1 4
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
0 1 1 1 1 4
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
1 1 1 1 0 4
20 - 21 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#28)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 1 0 1 2
20 - 21 Havlíček Adam & Ryšavá Tereza (#49)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 0 0 0 1 2
26 Kasalický Tomáš & Augustinová Anežka (#142)
STK Praha (CZ)
0 1 0 0 1 2
22 Walek Filip & Koudelová Monika (#19)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 1 0 1
28 - 30 Šustek Jiří & Dobrozemská Veronika (#2)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
1 0 0 0 0 1
32 Oliva Tomáš & Semelová Lucie (#77)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 1 0 1
33 Appl Hynek & Applová Pavlína (#37)
TK Henzély-Swing (CZ)
0 0 0 1 0 1
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 0 0 0 0 0
23 Tureček Vojtěch & Gottvaldová Kristýna (#76)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
24 Zárybnický Jakub & Hegrová Veronika (#78)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
25 Míl Marek & Šimůnková Kateřina (#57)
Taneční klub BONSTEP (CZ)
0 0 0 0 0 0
27 Nguyen Duc.Anh & Mittagová Barbora (#46)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Vlk Jan & Vlková Eliška (#12)
Dance Studio Starlight (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Muk David & Dragounová Jolana (#56)
Bene Dance Art Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
31 Šustek Michal & Čečotková Helena (#62)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
34 Plzenský Adam & Majidová Joana (#67)
Fuego Říčany (CZ)
0 0 0 0 0 0
35 Kosiec Jakub & Broukalová Adéla (#20)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
Kuchař Miroslav,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
1 1 1 1 1 5
22 Walek Filip & Koudelová Monika (#19)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
1 1 1 1 1 5
20 - 21 Havlíček Adam & Ryšavá Tereza (#49)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 1 1 1 1 4
24 Zárybnický Jakub & Hegrová Veronika (#78)
Infinity Dance Team (CZ)
0 1 1 1 1 4
28 - 30 Vlk Jan & Vlková Eliška (#12)
Dance Studio Starlight (CZ)
0 1 1 1 1 4
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
1 0 0 1 1 3
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
1 1 0 0 0 2
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
1 0 0 0 0 1
25 Míl Marek & Šimůnková Kateřina (#57)
Taneční klub BONSTEP (CZ)
0 0 1 0 0 1
32 Oliva Tomáš & Semelová Lucie (#77)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 0 0 0 0 1
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 0 0 0 0 0
20 - 21 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#28)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
23 Tureček Vojtěch & Gottvaldová Kristýna (#76)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
26 Kasalický Tomáš & Augustinová Anežka (#142)
STK Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
27 Nguyen Duc.Anh & Mittagová Barbora (#46)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Šustek Jiří & Dobrozemská Veronika (#2)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Muk David & Dragounová Jolana (#56)
Bene Dance Art Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
31 Šustek Michal & Čečotková Helena (#62)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
33 Appl Hynek & Applová Pavlína (#37)
TK Henzély-Swing (CZ)
0 0 0 0 0 0
34 Plzenský Adam & Majidová Joana (#67)
Fuego Říčany (CZ)
0 0 0 0 0 0
35 Kosiec Jakub & Broukalová Adéla (#20)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
Landsfeldová Pavla,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
1 1 1 1 1 5
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
1 1 1 1 1 5
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
1 1 1 1 1 5
26 Kasalický Tomáš & Augustinová Anežka (#142)
STK Praha (CZ)
1 1 1 1 1 5
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
1 1 1 0 1 4
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
0 1 1 1 1 4
25 Míl Marek & Šimůnková Kateřina (#57)
Taneční klub BONSTEP (CZ)
1 0 0 1 1 3
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 1 0 0 0 1
22 Walek Filip & Koudelová Monika (#19)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 1 0 1
24 Zárybnický Jakub & Hegrová Veronika (#78)
Infinity Dance Team (CZ)
1 0 0 0 0 1
28 - 30 Muk David & Dragounová Jolana (#56)
Bene Dance Art Team (CZ)
0 0 1 0 0 1
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
0 0 0 0 0 0
20 - 21 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#28)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
20 - 21 Havlíček Adam & Ryšavá Tereza (#49)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 0 0 0 0 0
23 Tureček Vojtěch & Gottvaldová Kristýna (#76)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
27 Nguyen Duc.Anh & Mittagová Barbora (#46)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Šustek Jiří & Dobrozemská Veronika (#2)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
28 - 30 Vlk Jan & Vlková Eliška (#12)
Dance Studio Starlight (CZ)
0 0 0 0 0 0
31 Šustek Michal & Čečotková Helena (#62)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 0 0 0 0
32 Oliva Tomáš & Semelová Lucie (#77)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
0 0 0 0 0 0
33 Appl Hynek & Applová Pavlína (#37)
TK Henzély-Swing (CZ)
0 0 0 0 0 0
34 Plzenský Adam & Majidová Joana (#67)
Fuego Říčany (CZ)
0 0 0 0 0 0
35 Kosiec Jakub & Broukalová Adéla (#20)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
0 0 0 0 0 0
Šimáčková Vladimíra,CZ
Reálné
umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Sutu George.Eduard & Florová Tereza (#133)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
2 Hlaváč Marian & Maturová Tereza (#132)
TK Trend Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
3 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie (#130)
iDance Studio (CZ)
1 1 1 1 1 5
5 Pecha Roman & Banková Anna (#122)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
6 Šír Vilém & Šišková Hana.Anna (#121)
TK Olymp Olomouc (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Bushuev Timofey & Nováková Barbora (#110)
MZ Dance Team (CZ)
1 1 1 1 1 5
8 - 9 Havel Adam & Cihlářová Anna (#137)
TK Maestro (CZ)
1 1 1 1 1 5
10 Dobruský Patrik & Nováková Veronika (#106)
COOL DANCE (CZ)
1 1 1 1 1 5
12 Huvar Jakub & Marková Alexa (#42)
Dance studio Ostrava (CZ)
1 1 1 1 1 5
13 Doležal Radek & Folcová Nicole (#104)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 1 5
4 Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka (#120)
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
1 1 1 1 0 4
7 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela (#103)
Praha (CZ)
1 1 1 0 1 4
16 Sabol Filip & Eremenko Anastasia (#116)
TK Astra Praha (CZ)
0 1 1 1 1 4
18 Pisula David & Smiešková Klára (#70)
TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ)
1 1 0 1 1 4
20 - 21 Roháček Vít & Fruhwirtová Lucie (#28)
Infinity Dance Team (CZ)
1 1 0 1 1 4
20 - 21 Havlíček Adam & Ryšavá Tereza (#49)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 1 1 1 1 4
11 Tojnar Martin & Jozífová Kateřina (#134)
CTS Perfect Pardubice (CZ)
0 0 1 1 1 3
14 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana (#74)
TK Marendi (CZ)
1 0 1 0 1 3
23 Tureček Vojtěch & Gottvaldová Kristýna (#76)
Infinity Dance Team (CZ)
0 0 1 1 1 3
26 Kasalický Tomáš & Augustinová Anežka (#142)
STK Praha (CZ)
0 1 1 0 1 3
28 - 30 Muk David & Dragounová Jolana (#56)
Bene Dance Art Team (CZ)
1 1 0 1 0 3
28 - 30 Šustek Jiří & Dobrozemská Veronika (#2)
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
0 0 1 1 0 2
15 Rubáš Štěpán & Černá Simona (#138)
STK Praha (CZ)
0 1 0 0 0 1
17 Košek Jan & Drahoňovská Barbora (#119)
TK Koškovi Liberec (CZ)
1 0 0 0 0 1
19 Prouza Josef & Němcová Veronika (#82)
TAK Dance KROK (CZ)
1 0 0 0 0 1
25 Míl Marek & Šimůnková Kateřina (#57)
Taneční klub BONSTEP (CZ)
1 0 0 0 0 1