zpět na seznam soutěží

Analýza hodnocení TOP soutěží

Tato aplikace slouží pro podrobnější zobrazení výsledků ze soutěží hodnocených systémem zejména JS 2.1 nebo JS 3.0 a byla vyvinuta ve spolupráci s Komisí sportovců.

COOL DANCE 2018 – Dospělí - STT 2. 6. 2018, Praha

Finále

#
Umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango V. Waltz Slowfox Quickstep Suma
1. David ODSTRČIL / Tara BOHAK (#16)
Dvectis - DSP KOMETA BRNO 
36.08 36.08 36.54 35.83 36.08 180.62
2. Vít DOMORÁD / Simona TEJCOVÁ (#4)
COOL DANCE 
33.83 33.37 33.83 33.75 34.02 168.81
3. Martin MESTEK / Anna STAREČKOVÁ (#14)
TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 
33.42 33.33 32.79 33.17 33.00 165.71
4. Tomáš PŘIKRYL / Sanela LOS CHOVANCOVÁ (#19)
iDance Studio, z.s. 
32.58 33.12 32.88 32.58 32.75 163.91
5. Oleg ZEMLYAKOV / Iva RIEDEROVÁ (#24)
TK OREL TELNICE 
31.58 30.65 31.27 31.54 31.71 156.75
6. Jiří KEJZAR / Barbora KOŠKOVÁ (#9)
MZ Dance Team 
30.75 30.96 30.99 30.92 30.83 154.45

3. kolo

#
Umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango V. Waltz Slowfox Quickstep Suma
1. David ODSTRČIL / Tara BOHAK (#16)
Dvectis - DSP KOMETA BRNO 
12.00 12.00 12.00 12.00 12.00 60.00
3. Martin MESTEK / Anna STAREČKOVÁ (#14)
TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 
12.00 12.00 12.00 12.00 12.00 60.00
2. Vít DOMORÁD / Simona TEJCOVÁ (#4)
COOL DANCE 
12.00 12.00 12.00 12.00 11.00 59.00
4. Tomáš PŘIKRYL / Sanela LOS CHOVANCOVÁ (#19)
iDance Studio, z.s. 
12.00 11.00 12.00 12.00 11.00 58.00
6. Jiří KEJZAR / Barbora KOŠKOVÁ (#9)
MZ Dance Team 
7.00 11.00 3.00 10.00 11.00 42.00
5. Oleg ZEMLYAKOV / Iva RIEDEROVÁ (#24)
TK OREL TELNICE 
7.00 6.00 9.00 8.00 5.00 35.00
7. Štěpán DOSTÁL / Tereza ŠIMÁČKOVÁ (#5)
MZ Dance Team 
6.00 2.00 5.00 4.00 5.00 22.00
8. Martin PAULÍNY / Kateřina ČÁKOROVÁ (#17)
TK ASTRA PRAHA 
2.00 3.00 5.00 0.00 1.00 11.00
9. Tomáš RADA / Veronika LIŠKOVÁ (#20)
MZ Dance Team 
1.00 1.00 0.00 1.00 2.00 5.00
10. Jan MUSAL / Jana KUKUČOVÁ (#15)
MZ Dance Team 
1.00 0.00 2.00 0.00 1.00 4.00
11.- 12. Jiří JALŮVKA / Natálie VÝDUCHOVÁ (#6)
TK FORTUNA ZLÍN z.s. 
0.00 2.00 0.00 0.00 0.00 2.00
11.- 12. Vilém ŠÍR / Hana Anna ŠIŠKOVÁ (#42)
TK OLYMP OLOMOUC 
0.00 0.00 0.00 1.00 1.00 2.00

2. kolo

#
Umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango V. Waltz Slowfox Quickstep Suma
1. David ODSTRČIL / Tara BOHAK (#16)
Dvectis - DSP KOMETA BRNO 
12.00 12.00 12.00 12.00 12.00 60.00
2. Vít DOMORÁD / Simona TEJCOVÁ (#4)
COOL DANCE 
12.00 12.00 12.00 12.00 12.00 60.00
3. Martin MESTEK / Anna STAREČKOVÁ (#14)
TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 
12.00 11.00 12.00 12.00 12.00 59.00
4. Tomáš PŘIKRYL / Sanela LOS CHOVANCOVÁ (#19)
iDance Studio, z.s. 
12.00 12.00 11.00 12.00 12.00 59.00
5. Oleg ZEMLYAKOV / Iva RIEDEROVÁ (#24)
TK OREL TELNICE 
12.00 12.00 11.00 12.00 11.00 58.00
6. Jiří KEJZAR / Barbora KOŠKOVÁ (#9)
MZ Dance Team 
11.00 11.00 11.00 12.00 11.00 56.00
7. Štěpán DOSTÁL / Tereza ŠIMÁČKOVÁ (#5)
MZ Dance Team 
10.00 11.00 11.00 12.00 12.00 56.00
10. Jan MUSAL / Jana KUKUČOVÁ (#15)
MZ Dance Team 
11.00 9.00 10.00 9.00 11.00 50.00
9. Tomáš RADA / Veronika LIŠKOVÁ (#20)
MZ Dance Team 
8.00 6.00 8.00 11.00 12.00 45.00
8. Martin PAULÍNY / Kateřina ČÁKOROVÁ (#17)
TK ASTRA PRAHA 
10.00 10.00 11.00 2.00 0.00 33.00
11.- 12. Jiří JALŮVKA / Natálie VÝDUCHOVÁ (#6)
TK FORTUNA ZLÍN z.s. 
5.00 6.00 7.00 7.00 7.00 32.00
11.- 12. Vilém ŠÍR / Hana Anna ŠIŠKOVÁ (#42)
TK OLYMP OLOMOUC 
4.00 7.00 5.00 7.00 8.00 31.00
13. Jan BURANT / Eliška PLACHÁ (#25)
MZ Dance Team 
5.00 6.00 5.00 5.00 7.00 28.00
14. Tomáš LUDMA / Emanuela KAUCKÁ (#12)
COOL DANCE 
4.00 6.00 3.00 4.00 2.00 19.00
15. Petr BAYERLE / Barbora ŠNAJDEROVÁ (#1)
STK PRAHA 
4.00 3.00 3.00 2.00 2.00 14.00
16. Martin BENÝŠEK / Martina MAŇÁSKOVÁ (#2)
MZ Dance Team 
2.00 2.00 2.00 3.00 2.00 11.00
17.- 18. David JODL / Klára FALTUSOVÁ (#8)
MZ Dance Team 
2.00 1.00 3.00 1.00 2.00 9.00
17.- 18. Jakub POZDÍŠEK / Ester DOSTÁLOVÁ (#40)
TK OLYMP OLOMOUC 
2.00 1.00 3.00 1.00 2.00 9.00
19. Martin ČECH / Kateřina ČECHOVÁ (#3)
FÉNIX LOUNY 
2.00 2.00 2.00 1.00 1.00 8.00
20. Jakub ZÁRYBNICKÝ / Tereza KOZLOVSKÁ (#23)
TK STARLET BRNO 
1.00 1.00 1.00 1.00 2.00 6.00
21.- 23. Robin MATĚJKA / Nicol CUPALOVÁ (#13)
TK STARLET BRNO 
1.00 2.00 1.00 1.00 0.00 5.00
21.- 23. Štěpán PLEYER / Markéta FEIFEROVÁ (#18)
TK SPARTA PRAHA 
1.00 0.00 0.00 2.00 2.00 5.00
21.- 23. Filip SABOL / Anastasia EREMENKO (#21)
TK ASTRA PRAHA 
1.00 1.00 0.00 2.00 1.00 5.00
24. Matěj JANÁK / Anna KRÁTKÁ (#7)
TK CHVALETICE z.s. 
0.00 0.00 0.00 1.00 1.00 2.00

1. kolo

#
Umístění
Taneční pár (startovní číslo)
Taneční klub
Waltz Tango V. Waltz Slowfox Quickstep Suma
6. Jiří KEJZAR / Barbora KOŠKOVÁ (#9)
MZ Dance Team 
12.00 12.00 12.00 12.00 12.00 60.00
8. Martin PAULÍNY / Kateřina ČÁKOROVÁ (#17)
TK ASTRA PRAHA 
12.00 11.00 11.00 12.00 12.00 58.00
10. Jan MUSAL / Jana KUKUČOVÁ (#15)
MZ Dance Team 
12.00 11.00 12.00 11.00 12.00 58.00
9. Tomáš RADA / Veronika LIŠKOVÁ (#20)
MZ Dance Team 
11.00 12.00 12.00 11.00 11.00 57.00
11.- 12. Jiří JALŮVKA / Natálie VÝDUCHOVÁ (#6)
TK FORTUNA ZLÍN z.s. 
10.00 12.00 11.00 12.00 12.00 57.00
11.- 12. Vilém ŠÍR / Hana Anna ŠIŠKOVÁ (#42)
TK OLYMP OLOMOUC 
12.00 11.00 10.00 10.00 10.00 53.00
13. Jan BURANT / Eliška PLACHÁ (#25)
MZ Dance Team 
10.00 11.00 9.00 11.00 11.00 52.00
17.- 18. Jakub POZDÍŠEK / Ester DOSTÁLOVÁ (#40)
TK OLYMP OLOMOUC 
8.00 11.00 11.00 10.00 9.00 49.00
21.- 23. Filip SABOL / Anastasia EREMENKO (#21)
TK ASTRA PRAHA 
10.00 10.00 9.00 9.00 9.00 47.00
14. Tomáš LUDMA / Emanuela KAUCKÁ (#12)
COOL DANCE 
9.00 9.00 9.00 9.00 10.00 46.00
21.- 23. Štěpán PLEYER / Markéta FEIFEROVÁ (#18)
TK SPARTA PRAHA 
7.00 9.00 7.00 10.00 10.00 43.00
16. Martin BENÝŠEK / Martina MAŇÁSKOVÁ (#2)
MZ Dance Team 
7.00 5.00 9.00 11.00 8.00 40.00
15. Petr BAYERLE / Barbora ŠNAJDEROVÁ (#1)
STK PRAHA 
6.00 8.00 7.00 9.00 8.00 38.00
17.- 18. David JODL / Klára FALTUSOVÁ (#8)
MZ Dance Team 
8.00 9.00 8.00 5.00 8.00 38.00
20. Jakub ZÁRYBNICKÝ / Tereza KOZLOVSKÁ (#23)
TK STARLET BRNO 
7.00 9.00 8.00 7.00 7.00 38.00
19. Martin ČECH / Kateřina ČECHOVÁ (#3)
FÉNIX LOUNY 
7.00 9.00 4.00 7.00 8.00 35.00
21.- 23. Robin MATĚJKA / Nicol CUPALOVÁ (#13)
TK STARLET BRNO 
9.00 7.00 5.00 6.00 6.00 33.00
24. Matěj JANÁK / Anna KRÁTKÁ (#7)
TK CHVALETICE z.s. 
9.00 5.00 5.00 9.00 5.00 33.00
25.- 26. Michal KLADRUBSKÝ / Helena BŘEZINOVÁ (#10)
TŠ Standardklub Praha 
8.00 5.00 7.00 4.00 8.00 32.00
25.- 26. Viktor MRÁZEK / Veronika VYKYDALOVÁ (#38)
KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK 
3.00 7.00 9.00 8.00 5.00 32.00
27. Michal ŽALOUDEK / Daria PODSHIVALOVA (#44)
TK MAESTRO 
6.00 4.00 5.00 5.00 7.00 27.00
28. Tomáš HNILICA / Michaela PATÁKOVÁ (#29)
Dance Studio Starlight, z.s. 
5.00 5.00 7.00 6.00 3.00 26.00
29. Lukáš MARTÍNEK / Beata DUCHKOVÁ (#37)
TK ADMIRA 
5.00 4.00 4.00 5.00 4.00 22.00
30. Jan KOŠEK / Barbora DRAHOŇOVSKÁ (#34)
TK KOŠKOVI, z.s. 
5.00 4.00 2.00 3.00 5.00 19.00
31. Adam JAKUBČÍK / Michaela ŠVÁBENICKÁ (#30)
MZ Dance Team 
3.00 5.00 4.00 4.00 2.00 18.00
32. Daniel MAKOVEC / Michaela BOROVKOVÁ (#36)
MZ Dance Team 
2.00 1.00 5.00 5.00 4.00 17.00
33. Tomáš LICHNOVSKÝ / Natálie KUCHTOVÁ (#35)
KST KD HLUČÍN 
5.00 0.00 5.00 2.00 3.00 15.00
34. Daniel SLOVÁK / Kristýna LINHOVÁ (#41)
Kst SILUETA PRAHA 
3.00 3.00 3.00 2.00 3.00 14.00
35. Ladislav JUHÁS / Barbora ARNOLDOVÁ (#32)
MZ Dance Team 
2.00 4.00 3.00 1.00 2.00 12.00
36. Stanislav DUBEC / Dorota DOLEŽALOVÁ (#26)
Taneční klub BONSTEP
1.00 2.00 1.00 0.00 1.00 5.00
37. Jakub JEŘÁBEK / Petra JEŘÁBKOVÁ (#31)
TK FORTUNA ZLÍN z.s. 
1.00 1.00 1.00 0.00 1.00 4.00
38. Vadim Yavisya / Olha Yavisya (#43)
Horizont, Ukrajina 
1.00 0.00 1.00 0.00 0.00 2.00
39. Jiří HAVEL / Kateřina TOMANOVÁ (#28)
TK ASTRA PRAHA 
0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00